niedziela, 29 kwietnia 2018

Warsztat tworzenia bębna szamańskiego 2-3 czerwca 2018

Wykonanie bębna szamańskiego to spotkanie ducha i ciała. Kiedy odszukasz w sobie intencję, z jaką chcesz wykonać bęben, zaczyna się spotkanie z materią, którą twoja praca i intencja ożywi. 
Moja rola na tym warsztacie to umożliwienie Ci przełożenia tej intencji z wnętrza Ciebie do bębna lub jeżeli nie masz wyklarowanej intencji – stworzenia warunków, w których ona się pojawi.

Dla każdej i każdego z uczestników przygotuję drewnianą, jesionową obręcz na bęben, skórę i odpowiedni sznurek. 
Membrana bębna szamańskiego tradycyjnie jest wykonywana ze skóry. Podczas tego warsztatu będziemy mieli do dyspozycji skórę krowią, jelenią - z włosem lub bez, cielęcą oraz kozią.

Sznurek może być poliestrowy, który oceniam jako najbardziej praktyczny lub jutowy – lepiej i naturalniej wyglądające, jednak wymagający częstszego strojenia bębna. 

Z każdą i z każdym z uczestników uzgodnię przed warsztatem jakie materiały przygotować na bęben szamański i, jeśli będzie taka potrzeba, z jaką intencją.
Moich bębnów możesz posłuchać np. poprzez Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCjHXpXerF_pSrqEqAyIGW3w
lub poprzez SoundCloud - https://soundcloud.com/jacek13bebnow

Więcej informacji o warsztacie tworzenia bębna szamańskiego znajdziesz na stronie https://bebnyjackazelazka.pl/warsztaty/warsztat_tworzenia_bebna_szamanskiego_2_3_czerwca_2018,10

Zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz